Jak wygląda proces, wdrożenia programu usprawniającego planowanie prac terenowych? Czy jest to skomplikowane i czy dam radę zrobić to samodzielnie? Dzięki naszemu doświadczeniu oraz pomocy, po wypełnieniu niezbędnych kroków, będziesz w stanie usprawnić funkcjonowanie swojej firmy – nawet – w ciągu 48 godz. Poniżej znajdziecie opis jak krok po kroku zacząć korzystać z GeoTask.

   Wersja pilotażowa w cloud

  • Po podjęciu decyzji o rozpoczęciu współpracy przeszkolimy Twoich pracowników z głównych funkcji systemu
  • Otrzymasz od nas wersję testową w środowisku Cloud, abyś mógł samodzielnie ocenić, przydatność systemu
  • Udostępnimy Ci filmy instruktarzowe, abyś w dowolnym momencie mógł z nich skorzystać
  • Wesprzemy Cię podczas wstępnej konfiguracji i zasileniu systemu niezbędnymi danymi, tak aby jak najsprawniej rozpocząć okres testowania

Proces adaptacji

– Po zapoznaniu się ze specyfiką Twojego biznesu, nasi konsultanci pomogą zdefiniować optymalny zakres testów aby dostosować aplikację do Twoich potrzeb. Jesteśmy otwarci na rozszerzenia systemu o nowe funkcjonalności. W tym celu uruchamiamy (osobno płatny) proces analityczny, podczas którego nasi konsultanci identyfikują niezbędne funkcje z punktu widzenia procesów biznesowych w Twoim przedsiębiorstwie.  Proces nie jest obligatoryjny. Czas trwania uzależniony od indywidualnych potrzeb danego klienta i złożoności koniecznych modyfikacji.

   Wdrożenie systemu w całym przedsiębiorstwie

  • Pomożemy ci przygotować plan wdrożenia w całej firmie
  • Szkolenia dla wszystkich pracowników, instrukcje stanowiskowe dla planistów, pracowników terenowychdziałów obsługi klienta,
  • Wykonanie niezbędnej konfiguracji, inne wytyczne wdrożeniowe

Twoje zadania są w pełni zoptymalizowane !

W tym momecie zakończył się proces wdrażania GeoTask. Sprawdź jakie wiążą się z tym korzyści 

Dzięki GeoTask będzies miał pełną kontrolę nad kluczowymi procesami Twojego biznesu. Zyskasz przewgę nad konkurencją, dzięki poprawnionej wydajności oraz efektywności Twoich usług. 

Rozpocznij pracę z GeoTask