Skip to main content

Nowa usługa w naszym portfolio – poznaj GeoTaskPlanner

By 22/06/202014 października, 2022Field Service Management, Rozwiązania Mobilne, Usługi

Duża część pracy Twojej firmy ma miejsce w terenie? Zatrudniasz dostawców, techników terenowych? Jeśli tak, to na pewno wiesz, jak czasochłonne jest efektywne zarządzanie dużą liczbą zadań i osób. W odpowiedzi na to wyzwanie udostępniamy nowy produkt: GeoTask Planner, czyli usługę chmurową z API, która pomaga ułożyć optymalny harmonogram zadań i tras.

GeoTask Planner pozwala automatycznie przydzielić zadania do pracowników z uwzględnieniem optymalnej trasy i innych kryteriów specyficznych dla Twojego biznesu. Skuteczność GeoTask Plannera sprawdzono już podczas wdrożeń aplikacji GeoTask i GeoTraxx, czyli naszych rozwiązań klasy Field Service Management.

Automatyczny przydział zadań przekłada się na lepsze planowanie i realizację zadań, obniżenie kosztów transportu i obniżenie emisji CO2. Warto o tym pamiętać, ponieważ ekologia to coraz ważniejszy element strategii wielu przedsiębiorstw.

GeoTask Planner jest dostępny w chmurze, dzięki czemu bez problemu można uruchomić usługę w 24 godziny i uniknąć kosztów zaawansowanej infrastruktury sprzętowej do dużych optymalizacji.