Skip to main content

Więcej niż trasa – nowy e-book już dostępny

By 28/04/202014 października, 2022News, Więcej niż trasa

Praca w terenie – wyjechać, zrealizować zadanie, wrócić. Co może pójść nie tak? Wiemy, że organizacja prac terenowych jest znacznie bardziej skomplikowana niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Wymaga to przede wszystkim skutecznego planowania tras i harmonogramów, ale co z pozostałymi czynnikami, które odgrywają ważną rolę w efektywnej realizacji zadań w terenie w wielu branżach?

Zaplanowanie i przypisanie zadań, opracowanie marszruty dla każdej osoby w zespole, praca specjalistów na miejscu, obliczenie wszystkich związanych z nią kosztów, monitorowanie efektów – a to przecież jeszcze nie wszystko. Warto, aby w tych wyzwaniach wspierał nas wyspecjalizowany algorytm. Z pomocą przychodzą rozwiązania klasy Field Service Management – takie jak GeoTask.

Więcej niż trasa – planowanie pracy w terenie dostosowane do Twojego modelu biznesowego

Typowe branże i procesy biznesowe, w których pomocny jest algorytm aplikacji GeoTask, opisujemy w naszym najnowszym e-booku „Więcej niż trasa – planowanie prac w terenie dostosowane do Twojego modelu biznesowego”. Znajdziesz tam przykłady z życia, czyli tzw. „historie użytkownika” – sytuacje z różnych sektorów rynku, w których GeoTask naprawdę tworzy coś więcej niż trasę.

Czego dowiesz się z e-booka?

  • jak dobrze zaplanować załadunek
  • jak prowadzić proaktywną komunikację z klientem
  • jak ułożyć optymalną marszrutę zarówno dla bardzo długiej, jak i dla bardzo krótkiej trasy z wieloma punktami tuż obok siebie
  • dlaczego warto precyzyjnie dopasować kompetencje pracowników do konkretnych zadań

E-book do pobrania

Wiele scenariuszy, jedno rozwiązanie: GeoTask wspiera każdy wariant, niezależnie od tego, w jakim biznesie działasz.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Globema sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Przysługuje Państwu prawo dostępu do danych osobowych, prawo ich sprostowania, prawo do ograniczenia ich przetwarzania, prawo do usunięcia danych, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych osobowych. Szczegółowe zasady przetwarzania Państwa danych osobowych są zawarte w Polityce Prywatności.

    Zapraszamy do lektury! Jeśli na co dzień stykasz się z innymi problemami przy planowaniu zadań, daj nam znać – znajdziemy rozwiązanie dostosowane do Twojego biznesu!