Więcej niż trasa – nowy e-book już dostępny

Autor 28/04/2020News, Więcej niż trasa

Praca w terenie – wyjechać, zrealizować zadanie, wrócić. Co może pójść nie tak? Wiemy, że organizacja prac terenowych jest znacznie bardziej skomplikowana niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Wymaga to przede wszystkim skutecznego planowania tras i harmonogramów, ale co z pozostałymi czynnikami, które odgrywają ważną rolę w efektywnej realizacji zadań w terenie w wielu branżach?

Zaplanowanie i przypisanie zadań, opracowanie marszruty dla każdej osoby w zespole, praca specjalistów na miejscu, obliczenie wszystkich związanych z nią kosztów, monitorowanie efektów – a to przecież jeszcze nie wszystko. Warto, aby w tych wyzwaniach wspierał nas wyspecjalizowany algorytm. Z pomocą przychodzą rozwiązania klasy Field Service Management – takie jak GeoTask.

Więcej niż trasa – planowanie pracy w terenie dostosowane do Twojego modelu biznesowego

Typowe branże i procesy biznesowe, w których pomocny jest algorytm aplikacji GeoTask, opisujemy w naszym najnowszym e-booku „Więcej niż trasa – planowanie prac w terenie dostosowane do Twojego modelu biznesowego”. Znajdziesz tam przykłady z życia, czyli tzw. „historie użytkownika” – sytuacje z różnych sektorów rynku, w których GeoTask naprawdę tworzy coś więcej niż trasę.

Czego dowiesz się z e-booka?

 • jak dobrze zaplanować załadunek
 • jak prowadzić proaktywną komunikację z klientem
 • jak ułożyć optymalną marszrutę zarówno dla bardzo długiej, jak i dla bardzo krótkiej trasy z wieloma punktami tuż obok siebie
 • dlaczego warto precyzyjnie dopasować kompetencje pracowników do konkretnych zadań

E-book do pobrania

Wiele scenariuszy, jedno rozwiązanie: GeoTask wspiera każdy wariant, niezależnie od tego, w jakim biznesie działasz.

  Wyrażam dobrowolną zgodę na przesyłanie informacji o ofercie Globemy z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych przez Globema sp. z o.o.
  W związku z powyższym oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, iż: * Administratorem danych osobowych jest Globema sp. z o.o. (ul. Wita Stwosza 22, 02-661 Warszawa), NIP 5212743872, KRS 0000024100, Sąd Rejestrowy: Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego. * Z Administratorem można kontaktować się pisemnie, za pomocą poczty tradycyjnej na adres: ul. Wita Stwosza 22, 02-661 Warszawa lub pocztą elektroniczną na adres gdpr@globema.com. * Państwa dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu marketingu produktów i usług z oferty Globemy, co jest zgodne z art. 6 ust. 1 RODO, tj. w oparciu o niezbędność przetwarzania do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Administratora. * Dane osobowe nie są  poddane profilowaniu. * Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż podmioty powiązane (Globema RO SRL, Globema CS s.r.o) oraz uprawnionym na mocy przepisów prawa. * Dane osobowe są przechowywane przez okres niezbędny do realizacji celów marketingu własnego, ale nie dłużej niż do momentu wypisania się z naszej listy. * Mam prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. * Mam prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uznam, iż przetwarzanie moim danych osobowych narusza przepisy

  Wpisz poniżej tekst z obrazka:
  captcha

  Zapraszamy do lektury! Jeśli na co dzień stykasz się z innymi problemami przy planowaniu zadań, daj nam znać – znajdziemy rozwiązanie dostosowane do Twojego biznesu!