Skip to main content

GeoTask wspiera sektor ciepłowniczy Ukrainy

By 30/12/201911 sierpnia, 2022News
sieci_cieplownicze_ukraina

W 2019 roku przeprowadziliśmy jeden z większych projektów wdrożeniowych GeoTask, miał on miejsce na Ukrainie. Dzięki jego funkcjom oraz możliwościom integracji, będzie on wspierał brygady terenowe odpowiadające za prawidłowe funkcjonowanie sieci ciepłowniczych takich miast jak: Biała Cerkiew, Zaporoże oraz Kijów.

W jaki sposób GeoTask wpłynie na pracę brygad terenowych odpowiedzialnych za prace techniczne oraz zbieranie danych o sieciach ciepłowniczych? Jest to możliwe poprzez integrację z naszym autorskim programem EC.GIS który również został wdrożony w przedsiębiorstwach ciepłowniczych, zaopatrujących ww. miasta.

Jakie operacje na sieci ciepłowniczej będą obsługiwane przy pomocy GeoTask? Dzięki dwukierunkowemu przepływowi informacji GeoTask będzie usprawniał wykonywanie takich zadań jak:

  • Przeglądy sieci.
  • Obsługa awarii.
  • Przełączenia sezonowe.
  • Podłączenia nowych odbiorców.
  • Remony i budowa sieci ciepłowniczej.

Więcej informacji na temat korzyści integracji programów klasy FSM oraz GIS znajdziesz w naszym e-booku.

Oprócz samego wdrożenia, przeprowadziliśmy również migrację danych na temat sieci ciepłowniczych do oraz szkolenia mające na celu zapoznanie się każdym dostarczonych urządzeń. Obok EC.GIS i GeoTask były nimi dodatkowo: FME służące konwersji i konsolidacji danych o różnych formatach oraz Network Viewer mający na celu dostarczać informacje o sieci ciepłowniczej, dla pracowników działu sprzedaży oraz obsługi klienta.

Jeżeli szukasz narzędzi które pomogą zoptymalizować prace terenowe, lub potrzebujesz kompleksowego rozwiązania do zarządzania majątkiem sieciowym skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci w doborze najlepszego zestawu rozwiązań dla Twoich potrzeb.